matura poprawkowa

Pełnoletnich uczniów, którzy chcą przystąpić w sierpniu do matury poprawkowej z matematyki, tradycyjnie serdecznie zapraszam do skorzystania z lekcji indywidualnych, charakterystycznie dostosowanych do Twoich potrzeb.

Lekcje odbywają się w uzgodnionych terminach w lipcu i sierpniu, układane są w harmonogramie w taki sposób, aby uwzględnić potrzeby związane z odpoczynkiem wakacyjnym. Zazwyczaj uzgadniamy kilkukrotne spotkania – lekcje, w trakcie trwania tygodnia, aby na bieżąco rozwiewać wszelkie wątpliwości i płynnie prowadzić proces przygotowania.
Lekcje maturalne odbywają się w wakacje od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych, a w szczególnych, indywidualnie uzgodnionych sytuacjach – są możliwe do realizacji także w sobotę i niedzielę.

Podczas wszystkich lekcji uczy ten sam, doświadczony nauczyciel, zatrudniony w szkole średniej, który wielokrotnie przygotowywał (odnosząc sukcesy) do matury poprawkowej z matematyki. Nie ma żadnych nieoczekiwanych “zastępstw” ze studentami, tak jak to zdarza się u innych nauczycieli – korepetytorów.

Ilość miejsc i terminów jest ograniczona.
Nie zwlekaj, zapisz się i zarezerwuj miejsce
pod numerem telefonu: 727-728-535.
Serdecznie zapraszam! 🙂